Čištění sedacích souprav a matrací - včetně IMPREGNACE

Extrakční čištění sedacích souprav je čištění sedaček a čalouněného nábytku mokrou cestou. Základním principem je čištění sedacích souprav pomocí proudu vody, vháněné speciálním vysavačem KÄRCHER pod tlakem do vláken sedačky společně se speciálním čistícím prostředkem určeným k čištění sedacích souprav. Vysoký sací výkon stroje vysává aplikovanou směs, která čistí sedačku zpět do zásobníku.

Tento typ čištění čištění sedacích souprav garantuje důkladné odstranění všech nečistot, prachu, zvířecích chlupů a roztočů. Proto tento typ čištění sedaček doporučujeme pro všechny alergiky. Extrakčníčištění sedacích souprav je šetrné a ohleduplné ke struktuře vlákna sedačky, výrazně regeneruje a omlazuje vzhled sedací soupravy.

Doporučený interval hloubkového čištění by měl být minimálně 2x ročně. Sami uvidíte kolik špíny a prachu se skrývá i na vizuálně čisté sedačce nebo čalouněné židli.

(Zajímavost: Věděli jste že obsahem vašeho prachu domácnosti je až 53% vaše odumřelé kožní buňky? Vaše tělo se zbaví přibližně 480,000,000 odumřelých kožních buněk denně.

Skrze výpočet, že by člověk spal průměrně 8 hodin denně po celý rok, vaše matrace nabere na váze o 200g mrtvých kožních buněk ročně.)

 

Vedle čištění sedaček a čalouněného nábytku si můžete tímto účinným způsobem vyčistit také matrace nebo koberce.

Impregnací zajistíte delší životnost Vašeho čalouněného nábytku či koberce.

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

--- infopanel ----

+420 773 992 206

claritysluzby@seznam.cz

int(1)

Novinky

  • DÁRKOVÉ POUKAZY

    20.2.2018

    Darujte pohodlí a luxus - uklizený provoněný byt či dům, nablýskaná okna, čistý novotou vonící interiér vozu

    UDĚLEJTE SVÝM BLÍZKÝM RADOST A DARUJTE JIM POHODLÍ ČISTOTY A ČAS, KTERÝ MOHOU TRÁVIT S VÁMI !

    Dárkové poukazy v jakékoli výši dle Vašich přání - viz kontakt